hakkımızda
Slider

Tarihçe

Titbas Tekstil 1976 yılında, Türkiye’nin ilk fermuar imalat şirketi olarak İstanbul’da kuruldu. Şirket bugün bulunduğu binada 1000 m2’lik bir alanda üretime başladı. Her yıl, üretim yatırımları yaparak ve ürün çeşitliliğini artırarak büyüdü. Bu sayede uluslararası markalar ve firmalarla çalışabilen yerli bir fermuar markası konumuna geldi.Daha sonra 1992’de Titbas tüm üretim sürecini iyileştirmeye karar verdi ve dünyadaki yönetim süreçlerini benimseyerek, ürün kalite anlayışını ortaya çıkarmak için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaya başladı. Sürdürülebilir bir kalite yönetimi sayesinde Titbas, TiT markasını başarılı bir şekilde tüm dünyaya ihraç etmeye başladı. O günden bugüne Titbas, sürdürülebilir büyüme fikrini benimsemiş, yeni makine ve sürdürülebilir sistemlere yatırım yapmaya başlamıştır. Markamız Fermuar Tasarımı ve İmalatı konusundaki 43 yıllık ulusal ve uluslararası tecrübeyi yansıtmaktadır.

Marka

Markamız dünyadaki birçok büyük Moda ve Perakende grubundan onaylanmış ve farklı ürünlerde tüm dünya bölgelerinde kullanılmaktadır. Fermuarlarımız Amerika’dan Asya’ya kadar çeşitli ürünlerde görülmektedir.

Asılı Elcikler

Kurum İçi Yönetim

Bir TiT Fermuar iplik olarak doğar, bitmiş bir ürün olarak gelişir ve kullandığınız ürünlerde yaşlanır ve yaşam döngüsü bu şekilde devam eder. Bu süreç, modern ve entegre üretim hatları ile 7.000 m2 fabrikamızda gerçekleşmektedir.

Kapasite

Üretim kapasitesi yılda 20 milyon metredir, yani her yıl dünya çapının neredeyse 2 katı kadar fermuar üretimini, 200’ün üzerinde olan büyük ailemizin yardımıyla gerçekleştiriyoruz.

Boyama Departmanı

Fermuar imalatında en önemli hususlardan biri boyama bölümüdür. Yılların verdiği tecrübe ile gelişen ileri teknolojiye sahip boyama bölümümüz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, geniş bir renk yelpazesinde çalışmaktayız.

Kalite Yönetimi

Ürünlerimizin kalitesi bizim için çok önemlidir, bu nedenle Titbas, üretim kalitesini ve ürünlerini sürekli olarak iyileştirmek için Kalite Yönetim Sistemini uygulamaya koydu. Gelişmenin daima gerekli olduğunun farkındayız; bu nedenle, yeni teknoloji ve uygulamalar için araştırma ve geliştirme çalışmaları (Arge) günlük görevimizin bir parçasıdır.

Kalite Güvence ve Kalite Kontrol

Kalite Yönetim Sistemi dahilinde Kalite Güvence (KG) sayesinde gereksinimlerimizi ve yöntemlerimizi belirlemekteyiz, Kalite Kontrol (KK) sayesinde gerekli şartnamelerin karşılandığını doğrulamaktayız. Titbas için şirket içinde uygulanan KG/KK prosedürleri ve standartları öncelikle bizler için ve daha da önemlisi müşterilerimize verilen hizmet için kritik öneme sahiptir.

Titbaş Çalışan

Misyon

Misyonumuz iki adımdan oluşmaktadır: Hızlı teslimat ile en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti ve çevresel ve sosyal farkındalıkta en uygun kaliteli ürünü üretmek.

Vizyon

Vizyonumuz, çalışan ailemizin yardımıyla işimizi dünya çapında büyütmek, hizmet, ürün kalitesi ve sürdürülebilirliği konusunda müşterilerin bir numaralı tercihi olmak. Nihai hedefimiz, Türkiye ve Dünyadaki en güvenilir ve tercih edilen fermuar markası olmaktır.

Değerler

  • Kalite ve Güvenilirlik
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Çevresel ve Sosyal Farkındalık
  • Evrensellik ve Dünya Standartları
  • Dürüstlük ve Şeffaflık

Onaylı Markalar

america today logo
american eagle logo
arcadia logo
asos logo
bestseller logo
betty barclay logo
biba logo
brax logo
ca logo
cameieu logo
champion logo
collezione logo
defacto logo
diesel logo
george logo
gerry weber logo
guess logo
hm logo
hummel logo
iceberg logo
inditex logo
jube logo
kl logo
koton logo
lc waikiki logo
lindex logo
lipsy logo
loft logo
mango logo
marco polo logo
marks and spencer logo
matalan logo
mexx logo
monari logo
new balance logo
new look logo
olsen logo
otto logo
pimkie logo
primark logo
puma logo
reis logo
river island logo
s. oliver logo
superdry logo
tally weijl logo
target logo
tesco logo
tom tailor logo
urban outfitters logo